O MNIE

Masaż Bieszczady

Nazywam się Zuzanna Zaława. Jestem masażystką.

Zajmuję się poprawą stanu zdrowia fizycznego oraz sfery emocjonalnej i duchowej.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo zdrowotne masaże relaksacyjne, zwłaszcza te pochodzące z najdalszych zakątków świata.

Pochodzę z Bieszczad i tu mieszkam. Ta niezwykła kraina sprawiła, że żyję w zgodzie z naturą, uwielbiam zwierzęta i najlepiej czuję się w świecie przyrody. Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, a to jest bardzo ważnym elementem, aby wspierać innych w dążeniu do zachowania równowagi oraz młodości ciała i ducha.

Od najmłodszych lat uczono mnie troszczenia się o swoje zdrowie i kondycję fizyczną oraz holistycznego podejścia do dbania o swój organizm. To niewątpliwie doprowadziło mnie do miejsca, w którym teraz jestem.

Naukę masażu rozpoczęłam w 2008 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończyłam licencjat z Odnowy Psychosomatycznej oraz studia magisterskie z  Zarządzania Ośrodkami SPA. Już na pierwszych zajęciach poczułam ogromną satysfakcję z wykonywania tych manualnych zabiegów. W międzyczasie pogłębiałam wiedzę na wielu kursach różnego rodzaju, gdzie uczyłam się nie tylko pracy z ciałem, ale również z energią, przy czym rozwijała się także moja świadomość i mentalność.

Jestem osobą empatyczną, co jest niezwykle ważne w tej profesji, aby móc do każdego podejść odpowiednio i indywidualnie. Praca w bliskim kontakcie z drugim człowiekiem, w przyjaznym nastawieniu, której towarzyszy pozytywna energia i doświadczenia, a także uczucie bycia pomocnym sprawia mi ogromną satysfakcję. Każdy człowiek jest inny i za każdym razem zabieg jest niepowtarzalny. Dodatkowo w ciągu tego czasu rozwijając swój warsztat nauczyłam się podejścia do potrzeb i oczekiwań klientów oraz stworzyłam własny styl, który spotyka się z dużą aprobatą. Dostrzegam zmiany na ciele, twarzy oraz w sferze energetycznej moich klientów, widząc ich zadowolenie, uśmiech i uczucie ulgi. A dla mnie, jako masażystki jest to celem – działać dla dobra innych.

Masowanie jest moją pracą, ale i powołaniem, a także źródłem inspiracji, radością i pasją, która stała się również moją drogą życiową.

Idąc tym torem zapragnęłam czegoś więcej. Moją ambicją stała się również pomoc osobom, które pragną poszerzyć swoje umiejętności lub nauczyć się nowych. Jako, że zawsze miałam zdolności edukatorskie, w swojej ofercie posiadam również udział w kursach masaży orientalnych i relaksacyjnych. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zdobywałam w krakowskich szkołach masażu i zdobywam nadal nieprzerwanie od 2012 roku. Jeszcze jako studentka zostałam instruktorką masażu w szkole mojego wykładowcy, który prowadzi jedną z najstarszych oraz najbardziej znanych placówek szkoleniowych w Polsce. Mam potrzebę dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz chęć inspirowania innych.

Swoją pracę łączę z muzyką, gdyż uwielbiam etniczne dźwięki, a są one nierozerwalnie związane z moją profesją, a także są ciekawym elementem podczas szkoleń…ale o tym przekonają się już tylko moi przyszli kursanci;)

Ponadto  moim życiowym partnerem jest muzyk, z którym nawzajem się uzupełniamy, gdyż nasze pasje się przeplatają. Fascynują mnie oczywiście nasze cudne Bieszczady, uwielbiam wędrówki po górach, staram się żyć aktywnie. Interesuję się również medycyną naturalną, zbieram zioła, robię przetwory i nalewki. A dodatkowo…namiętnie czytam kryminały ;D

Po kilku latach zdobywania stosownej wiedzy i doświadczenia stworzyłam Centrum Masażu „Mana”, dzięki któremu Wy – Szanowni Państwo możecie oddać się podróży w świat zmysłów i w głąb siebie oraz wrócić do pierwotnej harmonii lub rozszerzać swoją wiedzę. A ja z przyjemnością nadal będę zagłębiać tajniki tej niezwykłej pracy z ciałem.