KURSY MASAŻY

Masaż jest jedną z najsubtelniejszych i niezwykłych metod poprawiania zdrowia i samopoczucia. Jest prawdziwą sztuką, której można się nauczyć, ale przede wszystkim trzeba ją czuć całym sobą. Całą duszą być w dłoniach, palcach i podążać za przepływem energii. Wtedy masaż może być czymś więcej niż tylko pracą…

Jeśli czujecie, że drzemie w Was miłość i szacunek do drugiego człowieka, czujecie w sobie siłę i pragnienie pomagania poprzez dotyk, to jest właściwa droga do nauki umiejętności masażu.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i kwalifikacji, osoby, które pragną nauczyć się nowego kunsztu, a także firmy, które planują rozwijać swoje oferty w gabinetach masażu lub hotelach SPA.

Kursy odbywają się:

  • Grupowo ( do 10 osób max)
  • Indywidualnie (wszystkie szczegóły są kwestią uzgodnienia – jestem otwarta na wszelkie propozycje :D)

KURSY MASAŻY W BIESZCZADACH:

Jeśli macie ochotę na naukę, a zarazem przyjemności zapraszam na kursy masaży w Bieszczady. W tych pięknych okolicznościach przyrody można nie tylko rozwijać swój talent do masażu, ale także odpocząć i odnaleźć chwilę ukojenia. Bieszczady stwarzają ku temu doskonałe warunki.

W przypadku KURSÓW GRUPOWYCH, CENTRUM MASAŻU „MANA” zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz salę do prowadzenia szkoleń (płatności dokonuje się u właścicieli obiektów).

Ćwiczenia, w zależności od pogody, mogą odbywać się również na łonie natury. Ponadto gwarantuje całe potrzebne wyposażenie oraz środki niezbędne do przeprowadzenia kursu. Każdy kursant będzie miał dostępny dla siebie zestaw potrzebnych urządzeń, akcesoriów, tekstyliów higienicznych, środków potrzebnych do masażu, środków czystości i do higieny własnej.

Po uprzednim uzgodnieniu będzie możliwość wcześniejszego przyjazdu lub pozostania na dłużej. Może być to okazją do poznania i eksploracji tych magicznych gór, jakimi są Bieszczady. A ja, jako wielka ich miłośniczka z przyjemnością udzielę wskazówek lub wspomogę w organizacji wolnego czasu.

Zachęcam do skorzystania z oferty nie tylko ze względu na możliwości nauczenia się nowych technik, ale także z uwagi na okazję do zawarcia nowych znajomości, poznania ciekawych bieszczadzkich osobowości, smakowania regionalnych potraw, odkrywania fascynujących miejsc i niepowtarzalnej przyrody oraz doznawania niezapomnianych przeżyć.

KURSY MASAŻY W POLSCE I ZA GRANICĄ:

W przypadku, gdy nie będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach organizowanych w Bieszczadach, wychodzę z propozycją przybycia do Waszego miejsca pobytu. Warunki mojego przyjazdu są kwestią uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu pod nr: 669-407-747

RAZ ROZPOCZĘTA NAUKA MASAŻU NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY. TRWA CAŁY CZAS, A KAŻDE NASTĘPNE DOŚWIADCZENIA WYZNACZAJĄ CORAZ TO DALSZĄ ŚCIEŻKĘ.


OFERTA KURSÓW MASAŻY ORIENTALNYCH:

Kursy prowadzone są ze szczególnym naciskiem na praktykę, dlatego też część teoretyczna zostanie sukcesywnie przekazywana podczas nauki. Kursanci otrzymają wszelkie informacje związane z masażem w postaci materiałów szkoleniowych, a większą część czasu zajmą zajęcia praktyczne.

KURS MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI LOMI

– Przygotowanie do zabiegu
– Kroki „Fregaty” – element tańca hawajskiego
– Zasady i metodyka masażu Lomi Lomi (technika masażu całego ciała w tym głowy, stóp, dłoni i twarzy)
– Podsumowanie i Egzamin końcowy

Materiały szkoleniowe: Historia masażu Lomi Lomi, koncepcja krążenia energii w ciele ludzkim, filozofia Huny, rola masażysty, przeciwwskazania, wskazania oraz zalety zabiegu.

Czas trwania kursu: 20h (3 dni)

CENA KURSU: 1.100 zł

Cena z wyżywieniem i noclegiem jest zależna od miejsca, w którym odbędzie się kurs.
Cena kursu wyjazdowego powiększona jest o koszt dojazdu.

KURS MASAŻU BALIJSKIEGO

– Przygotowanie do zabiegu
– Zasady i metodyka zabiegu (technika masażu całego ciała w tym głowy, stóp, dłoni i twarzy)
– Podsumowanie i Egzamin końcowy

Materiały szkoleniowe: Historia masażu, połączenie holistyczne, sposób użycia olejków eterycznych podczas masażu, wpływ masażu i olejków na organizm człowieka (zmysły, psychikę i ciało), przeciwwskazania, wskazania oraz zalety zabiegu.

Czas trwania kursu: 20h (3 dni)

CENA KURSU: 1.000 zł

Cena z wyżywieniem i noclegiem jest zależna od miejsca, w którym odbędzie się kurs.
Cena kursu wyjazdowego powiększona jest o koszt dojazdu.

KURS MASAŻU AFRYKAŃSKIEGO ZANZIBAR

– Przygotowanie do zabiegu
– Zasady i metodyka zabiegu (technika masażu całego ciała w tym głowy, stóp i twarzy)
– Podsumowanie i Egzamin końcowy

Materiały szkoleniowe: Pochodzenie masażu, połączenie holistyczne, znaczenie muzyki w masażu, wpływ masażu na organizm człowieka, przeciwwskazania, wskazania oraz zalety zabiegu.

Czas trwania kursu: 20h (3 dni)

CENA KURSU: 1.200 zł

W przypadku kursów grupowych cena z wyżywieniem i noclegiem jest zależna od miejsca, w którym odbędzie się kurs.
Cena kursu wyjazdowego powiększona jest o koszt dojazdu.

PO SZKOLENIU UCZESTNICY OTRZYMUJĄ:

  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Skrypt dla uczestników, który zawiera również metodykę masażu
  • Płytę z filmem instruktażowym i przykładową muzyką do masażu (Tylko z Kursu masażu Hawajskiego Lomi Lomi)
  • Chusta do masażu (Tylko na Kursie masażu Hawajskiego Lomi Lomi)
  • Mały upominek z Bieszczad 😀

WIECZOREM PO ZAKOŃCZENIU ZAJĘĆ PIERWSZEGO DNIA KURSÓW GRUPOWYCH PRZEWIDYWANA JEST KĄPIEL W DŹWIĘKACH!!!