MASAŻ BALIJSKI

MASAŻ BALIJSKI

MASAŻ BALIJSKI 

Masaż Balijski wywodzi się z czasów starożytnych, a zapoczątkowano go na wyspach Indonezji. Łączy w sobie techniki balijskie i jawajskie. Jego wyjątkowość polega na tym, że podczas jednego zabiegu wykorzystywane są nie tylko techniki masaży indonezyjskich, ale także różnorodne praktyki wschodniej medycyny alternatywnej, takie jak: chińska akupresura, hinduska ajurweda, refleksologia, aromaterapia czy elementy jogi. Jest to niezwykły, bardzo kompleksowy, drobiazgowy i precyzyjny system terapeutyczny uwzględniający całe ciało (z pominięciem stref intymnych). Moim zadaniem jest wzbudzenie uczucia całkowitej harmonii duszy i ciała.

Bardzo istotnym elementem balijskiego systemu terapeutycznego jest stosowanie naturalnych olejków eterycznych, których zadaniem jest uspokojenie pacjenta oraz zapewnienie prawidłowego przepływu krwi i limfy. Dzięki szerokiej palecie zapachów, które posiadam, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Korzyści płynących z poddania się temu masażowi jest wiele. Przede wszystkim usprawnia krążenie krwi i limfy, a co za tym idzie szybciej rozprowadzany jest tlen do wszystkich komórek w ciele, produkty przemiany materii są natychmiast wydalane, w takim samym tempie następuje  pozbycie się toksyn z organizmu i poprawa funkcjonowania układu odpornościowego. To wszystko oczywiście wpływa pozytywnie na cały organizm. Masaż Balijski zalecany jest między innymi dla osób cierpiących z powodu zaburzeń związanych z układem oddechowym o podłożu astmatycznym i alergicznym (zarówno w przypadku ostrych, jak i chronicznych stanów chorobowych).  Z tego zabiegu często korzystają sportowcy.  Jest on bowiem elementem kuracji wspomagającej leczenie i łagodzenie dolegliwości występujących po długotrwałym wysiłku,  a także przyśpiesza regenerację po kontuzjach i zmniejsza bóle stawów. Niewątpliwie techniki powodują rozluźnianie mięśni i uwalnianie napięć w ciele, poprzez głęboką stymulację tkanki mięśniowej i skórnej.  Masaż ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają wiele godzin przed komputerem i cierpią na uporczywe bóle pleców i kręgosłupa. Po zabiegu poprawia się również zdolność ruchowa (masaż jest zalecany dla osób z chorobami reumatycznymi). Pomocy w masażu balijskim mogą też poszukać osoby cierpiące na bóle głowy, także te o podłożu migrenowym. Doskonale niweluje napięcia, powstałe w wyniku długotrwałego stresu, niepokoju, może być stosowany jako element terapii wspomagającej leczenie depresji oraz bezsenności.

Warto dodać, że dzięki zastosowaniu olejków eterycznych masaż balijski działa również na skórę . Dzięki silnym uciskom olejek jest przez nią wchłaniany, co sprawia, że jest bardziej nawilżona i wygładzona.

MASAŻ TRWA 70 MIN

DO MASAŻU UŻYWAM WYŁĄCZNIE OLEJÓW I OLEJKÓW NATURALNYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

Olej jest podgrzewany podczas całego masażu. 

WYKONUJĘ GO TAM, GDZIE SIĘ TYLKO DA;D

(u klienta, u siebie w domu lub w terenie)

CENNIK MASAŻY