MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI

masaż hawajski lomi

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI

Masaż Hawajski Lomi Lomi jest jednym z najstarszych rodzajów masażu, który narodził się na wyspach Polinezji. Nazwa w dosłownym przetłumaczeniu oznacza: “dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota”. Jest to niewątpliwie trafne porównanie.

Jest to masaż całościowy w pełnym znaczeniu tego słowa (z pominięciem stref intymnych), wykonywany ze szczególną starannością i dbaniem o szczegóły świątynnego masażu hawajskiego. Bardzo ważna jest tu holistyczna praca z całym człowiekiem: ciałem, świadomością oraz życiowymi energiami.

PRZEBIEG

Jako osoba wykonująca masaż staram się jak najbardziej zharmonizować z osobą masowaną. W pełnym skupieniu wykonuję setki precyzyjnych i subtelnych ruchów poprzez głaskanie, obejmowanie, uciskanie, pocieranie, muskanie, kołysanie, unoszenie i poruszanie kończynami, ani na chwilę nie przerywając kontaktu z ciałem masowanego.

Masaż Lomi Lomi wykonuje się głównie miękką, wewnętrzną częścią przedramion, przekładając ruchy harmonijnie, dosłownie „płynąc” poprzez całe ciało, czasami lekko i energicznie, czasami z przyjemnie odbieranym naciskiem. W akompaniamencie hawajskiej muzyki relaksacyjnej ruchy układają się w swoisty taniec (elementy tańca hawajskiego są również wykorzystywane), dając wrażenie jakby ciało masowane było przez wiele rąk. Taki ogrom przyjemnych impulsów odbieranych w jednym momencie powoduje ukołysanie i uspokojenie. Nieodzownym jest uczucie oczyszczenia ciała i ducha.

KORZYŚCI

Każdy z nas w mięśniach, ścięgnach i stawach ma zapisaną pamięć dawnych przeżyć i uczuć. Na skutek różnych złych doświadczeń intuicyjnie chronimy się przed światem, jako źródłem naszych problemów. Jednym z głównych zadań masażu Lomi Lomi jest wykrywanie i usuwanie blokad emocjonalnych, pozwala on aktywować postrzeganie i pozbyć się starych emocji, głowa jest rozjaśniona, a myśli pozytywne. Ja nie oceniam, lecz obdarzam życzliwością i pozytywną energią. Dzięki temu można uwolnić swoją pamięć ciała i poczuć przypływ spontanicznych emocji ogarniających ciało i umysł.

Wpływ masażu Hawajskiego Lomi Lomi na organizm człowieka jest wyjątkowy. Pozwala on jednocześnie przywrócić harmonię na wszystkich płaszczyznach: fizycznym, duchowym i zmysłowym. Dzięki czemu rozluźniają się mięśnie i stawy, powodując ich lepszą kondycję i ruchliwość. Poprawia się pamięć i percepcja, normalizuje ciśnienie krwi. Masaż łagodzi stres i ataki paniki. Zwiększa odporność i ma pozytywny wpływ na trawienie. Ponadto zmniejsza wrażliwość na skutki alergenów, oddziałuje na częstość oddechów, a nawet zmienia kolor skóry oraz wyostrza zmysły

Masaż ma za zadanie również zaspokoić potrzebę fizycznego kontaktu z drugim człowiekiem (bez erotycznych podtekstów). Przekazać pełną akceptację i wsparcie. Stąd określany jest również „masażem troskliwych (kochających) rąk”.

Po masażu z pewnością będziecie mogli poczuć się młodszymi, zdrowszymi i piękniejszymi. Przekonacie się, że z wyrazu twarzy zniknie smutek, zniechęcenie i zwątpienia. Będziecie gotowi do działania i rozwiązywania problemów. Będziecie mieć odwagę, aby dokonywać zmian. Lepiej wyczujecie własne potrzeby, bo odzyskacie kontakt z własną naturą.

Ja sama wykonując ten masaż czuję odprężenie, ponieważ zupełne mnie on nie męczy, bo cały czas przepływa przeze mnie energia. To bardzo przyjemna praca, dająca natychmiastowe efekty. Widzę jak ludzie doznają ulgi, a to jest moją misją jak i największą satysfakcją.

MASAŻ TRWA 70 MIN

DO MASAŻU UŻYWAM WYŁĄCZNIE OLEJÓW  NATURALNYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

Olej jest podgrzewany podczas całego masażu.

WYKONUJĘ GO TAM, GDZIE SIĘ TYLKO DA;D

(u klienta, u siebie w domu lub w terenie)

CENNIK MASAŻY