MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI

masaż hawajski lomi

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI

OFERTA TYLKO DLA KOBIET!!!

Masaż Hawajski Lomi Lomi jest jednym z najstarszych rodzajów masażu, który narodził się na wyspach Polinezji. Nazwa w dosłownym przetłumaczeniu oznacza: “dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota”. Jest to niewątpliwie trafne porównanie.

Jest to masaż całościowy w pełnym znaczeniu tego słowa (z pominięciem stref intymnych), wykonywany głównie przedramionami, ze szczególną starannością i dbaniem o szczegóły świątynnego masażu hawajskiego. Bardzo ważna jest tu holistyczna praca z całym człowiekiem: ciałem, świadomością oraz życiowymi energiami.

Jednym z głównych zadań masażu Lomi Lomi jest wykrywanie i usuwanie blokad emocjonalnych, pozwala on aktywować postrzeganie i pozbyć się starych emocji, głowa jest rozjaśniona, a myśli pozytywne. Ja nie oceniam, lecz obdarzam życzliwością i pozytywną energią. Dzięki temu można uwolnić swoją pamięć ciała i poczuć przypływ spontanicznych emocji ogarniających ciało i umysł.

Wpływ masażu Hawajskiego Lomi Lomi na organizm człowieka jest wyjątkowy. Pozwala on jednocześnie przywrócić harmonię na wszystkich płaszczyznach: fizycznym, duchowym i zmysłowym. Dzięki czemu rozluźniają się mięśnie i stawy, powodując ich lepszą kondycję i ruchliwość. Poprawia się pamięć i percepcja, normalizuje ciśnienie krwi. Masaż łagodzi stres i ataki paniki. Zwiększa odporność i ma pozytywny wpływ na trawienie. Ponadto zmniejsza wrażliwość na skutki alergenów, oddziałuje na częstość oddechów, a nawet zmienia kolor skóry oraz wyostrza zmysły.Z twarzy zniknie smutek, zniechęcenie i zwątpienia. Umysł będzie gotowy do działania i rozwiązywania problemów. Przyjdzie odwaga, aby dokonywać zmian i odzyskać kontakt z własną naturą.

Masaż ma za zadanie również przekazać pełną akceptację i wsparcie. Stąd określany jest również „masażem troskliwych (kochających) rąk”.

MASAŻ TRWA 70 MIN

DO MASAŻU UŻYWAM WYŁĄCZNIE OLEJÓW  NATURALNYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

Olej jest podgrzewany podczas całego masażu.

WYKONUJĘ GO TAM, GDZIE SIĘ TYLKO DA;D

(u klienta, u siebie w domu lub w terenie)

CENNIK MASAŻY