MASAŻ AFRYKAŃSKI ZANZIBAR

MASAŻ AFRYKAŃSKI ZANZIBAR

MASAŻ AFRYKAŃSKI ZANZIBAR

Masaż Zanzibar to niespotykane doznanie pochodzące z serca Afryki.

Został opracowany przez Gillesa Horcloisa, który będąc na Zanzibarze zafascynował się kulturą i życiem mieszkańców. W rezultacie powstał niezwykły rytmiczny masaż afrykański, który nierozerwalnie związany jest z tańcem i muzyką. Podczas masażu Zanzibar przeplatają się specjalnie dobrane utwory bardzo łagodne i dynamiczne, wywołując energetyczną równowagę. Taka zmiana konwencji pozwala na głęboką relaksację, ale i optymistyczne odbieranie rzeczywistości. Dźwięki sugerują odpowiednie techniki, dlatego cały masaż jest TAŃCEM, a poprzez wykonywane ruchy podkreślana jest wyrazistość brzmienia muzyki. Taneczne ruchy moich rąk można porównać do łagodnej rytmiki w grze na afrykańskich instrumentach, które współgrają ze sobą w harmonii z subtelniejszą częścią masażu.

Moim celem jest odnalezienie jedności pomiędzy odprężeniem, a równowagą energetyczną. Masowane jest całe ciało ( z pominięciem stref intymnych), a sam masaż łączy kilka technik, między innymi: masaż klasyczny, tajski, czy japoński. Jest zabiegiem głębokim, odczuwalnym, ale i relaksującym. Pracuję dłońmi, przedramionami, ale także nadgarstkami i łokciami. W masażu nóg wykorzystuje się także drenaż, a przy twarzy uciski zaczerpnięte są z japońskiego masażu shiatsu. Masuję całą sobą, poruszając się w rytm muzyki, czując oddech masowanego oraz słysząc jego rytm bijącego serca.

W tym masażu ogromną rolę spełnia muzyka. Została opracowana jako pierwsza. To do niej dopiero powstała metodyka masażu. Zawiera elementy brzmień arabskich, afrykańskich i hinduskich, co wynika z przemieszania kultur na Zanzibarze. Nacechowana jest tylko pozytywnymi emocjami, nie ma w niej żadnej brutalności.

Ma właściwości rozluźniające, ale i drenujące, poprawiające kondycje mięśni i przepływu krwi i limfy. Poprzez wprowadzenie kończyn w ruch stymuluje stawy, powodując ich lepszą ruchomość. Wpływa również na poprawę ogólnego stanu skóry, nawilżając ją i wygładzając. Jest zbawienny dla osób zestresowanych, ze skłonnościami do negatywnego postrzegania świata i problemami ze snem. Ciało zostaje uwolnione z trosk, uzyskując niebywałe wrażenie bycia wolnym.

Muzyka i taneczne ruchy powodują, że masaż Zanzibar wykracza poza ramy zwykłego masażu, staje się wielowymiarowy i wyjątkowy, gdzie tańcząc ciało jest masowane i jednocześnie rozluźniane. To połączenie sztuki masażu i tańca z miłością i pasją.

MASAŻ TRWA 60 MIN

DO MASAŻU UŻYWAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!

OLEJÓW NATURALNYCH

Olej jest podgrzewany podczas całego masażu. 

WYKONUJĘ GO TAM, GDZIE SIĘ TYLKO DA;D

(u klienta, u siebie w domu lub w terenie) 

CENNIK MASAŻY